.

.

kiire saabumise Magnetiline läbitavus meeter test: mitte-magnet -, nõrk magnet -, magnetiline läbitavus on suhteline magnetiline läbitavus

kiire saabumise Magnetiline läbitavus meeter test: mitte-magnet -, nõrk magnet -, magnetiline läbitavus on suhteline magnetiline läbitavus

EEK 52104.00
EEK 49499.00
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


JDZ-2-tüüpi läbilaskvus mõõtevahendi tööpõhimõte on kasutada õhupiluga põhimõte, et saavutada läbitavus, magnetvälja materjalide mõõtmiseks, koos lihtne kasutada, stabiilne ja usaldusväärne lugemine, intuitiivne näidud ja muud omadused, mida kasutatakse, et mõõta, magnetiline läbitavus, magnet materjalid :
a -, mõõte-non-magnetic roostevabast terasest, mitte-magnetic drill krae, vask, alumiinium, titaani ja muude mitte-magnetilise materjali magnetiline läbitavus.
b, võrdlemine, mõõtmine, mittemagnetilistest materjalidest pärast töötlemist detaili olek : näiteks, keevitus materjal on sama töödeldava detaili käsitsemiseks, keevitada tihedus ja nii edasi.
c, mittemagnetilisest materjalist split : erineva kvaliteediga non-magnetic roostevabast terasest on suhteliselt enam salastatud.
d, mitte-magnet-roostevabast terasest valandid : Kontrollige non-magnetic roostevabast terasest valandid ühtne materiaalsed tingimused.
e, vaadata mittemagnetilistest materjalidest, termiline töötlemine, külmtöötlemiseks, töödeldud mitte-magnetilise materjali magnetilise läbitavuse test.
Märkus : seadme mõõdetud läbitavus magnetiline läbitavus.
1 tööpõhimõte
Pärast, kui liin on oscillated ja sagedus-jagatud, teiselt poolt, erutus praegune on varustatud sondiga esmane pärast võimendi circuit. Teiselt poolt, järk-tundlik andur on varustatud etapp-viide signaali pärast sageduse kordistamine ja etapi nihutamine. Saadetud etapp-tundlikku detektorit, mõõdetud signaali tuvastamine, aktiivne filter arvesse ekraan circuit.
2 tehnilised näitajad
2.1 Töö Toide : AC 220 V 50 Hz ± 10%;
2.2 Mõõtmise täpsus : ± 2.5%;
2.3 mõõtepiirkond : 1.000 ~ 2.000;
2.4 resolutsioon : 0.001
2.5 töötemperatuur : 10 ~ 40 °;
2.6 voolu tarbivus : ≤ 10 W;
3 kasutage meetod
3.1 Ühendage pistik, ühendage toide AC 220 V, ühendage läbilaskvus mõõtepea, lülitage toide "lüliti" (edasi-tagasi vahend), eelsoojendama vahend 20 minutit.
3.2 esimene mõõtmine enne kasutamist probe on kaasas null reguleerimine, nii et see vahend näitab, vahel positiivse ja negatiivse null. (joonis 1)
Joonis 1 tune "0"
3.3 vahend peaks olema kalibreeritud enne mõõtmine
Kalibreerimise meetod : Pärast sondi null, proovivõtturi otsa (magnet osa) risti keskosa standard proovi vahend märge peaks olema standard proovi antud väärtus juhul, kui instrument kõrvalekalle see väärtus, kohandades vahend, paneel "kalibreerimine" potentsiomeeter üle standard proovi antud standard väärtus (Joonis 2).
Joonis 2 kalibreerimine "u = 1 + 0.195 (kalibreerimine blokeerida väärtus : 1.195)
3.4 Mõõtmise osad, proovivõtturi otsa risti mõõdetava objekti (lisa tuleks hoida pinna mõõdetava objekti puhas, nr raua pulber ja muud ferromagnetilised pulber), ja õrnalt puudutada pinda objekti katsetatakse vastu magnetilise materjali saab giidiga Magnet löögisageduse mõõtmine (Joonis 3).
Joonis 3. mõõdetud non-magnetic roostevabast terasest "u +1 +0.003
3.5 Mõõtmise näidud (Gs / Oe -, induktsiooni-ja / magnetvälja tugevus) :
Kui vaakumis magnetilise läbitavuse 1.000 mõõtmine lugemine tuleks μ = 1 + arvesti näidud, nt mõõte materjali läbitavus 0.155 kui vahend näitab materjali läbitavus 1.155.
Näide : (1.004 * 0.3) -0.4 = 0.0012
1.004 leitud. 0.3 Maa magnetvälja tugevus, 0.0012 Magnetilise induktsiooni
3.6 Mõõtmine Pärast aega leida, kui null korrigeerimine ebastabiilsus, saate reguleerida probe päripäeva väike vasest kruvid.
4 küsimused, mis vajavad tähelepanu
4.1 Nõuded paksus mõõdetav materjal peab olema suurem kui 8mm, muidu mõõdetud andmed on liiga väike, ei saa kajastada tegelikku magnetiline läbitavus materjali, vaid aluseks suhteline võrdlus detaili, võrreldes detaili läbilaskvus materjali paksus ei ole piiratud.
4.2 mõõtepea tõi vahend on tundlik seade, mis on eriti tundlik ferromagnetilised materjalid. Seda tuleb käsitseda ettevaatlikult või õrnalt pärast kasutamist. Ärge lööge või mõju. Ei mõõda ega puudutage ferromagnetilised materjalid koos anduriga. Mõõtmine tundlikkus väheneb.
4.3 Masin juhtmestik täppis -, potentsiomeetrid on seotud mõõtmise täpsus, tehase range kalibreerimine, ei tohi omavoliliselt avada, šassii, et korrigeerida, kui korrigeerimisest seade, instrument tuleb uuesti kalibreerida enne kasutamist.
4.4 selleks, et tagada seadme täpsuse mõõtmine, seadet saab kasutada mõne aja pärast kalibreerimist mõõtevahendi kalibreerimise meetod 3.3.
4.5 Pärast lõpetamist mõõtmise vahendid tuleks panna probe kaitsekatet, et vältida sondi kontakti ferromagnetilised objektid.

Peamised omadused

Brändi Nimi:
TOPSPOT
DIY Tarvikud:
Elektriline
Ekraani Tüüp:
Ainult Digitaalse
Mudeli Number:
JDZ-2

Kliendi valik