.

.

1.61 ASP MR-8 Anti-sinine Valgus Arvuti Kiirgus, UV-Kaitse HC Anti-Reflective CR-39 vaik prillid retsepti läätsed

1.61 ASP MR-8 Anti-sinine Valgus Arvuti Kiirgus, UV-Kaitse HC Anti-Reflective CR-39 vaik prillid retsepti läätsed

EEK 431.88
EEK 410.00
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


=> Anti-sinine Valgus Seeria Objektiivid on Kirjeldus
MIKS Brightzone Anti-sinine Valgus Objektiivid?
1.VÄHENDAB DIGITAALSE SILMA TÜVI.
Silmade väsimus, silmade kuivus ja peavalud on sümptomid kulutavad liiga palju aega ees digitaalne ekraan. Brightzone objektiivi konstruktsioon on ekstra keskendudes võimu, mis pakub sulle teravam, selgem nägemus. See patenteeritud tehnoloogia aitab teil keskenduda rohkem loomulikult tekitades vähem silma tüvi.
2.PARANDAB MUGAVUST JA TÄHELEPANU.
Kui overabundance ereda kunstliku valgusega saab luua tüve oma silmad. Kuid Brightzone kohandatud objektiiv tints ja filtrite blokk karm sinine valgus ja pimestavad, nii et teie silmad saavad lõpuks puhata. Tähelepanu kauem. Tõhusamalt töötada. Mugav seda teha.
3.KAITSEB TEIE SILMI.
Vaadakem enda ümber. Sa ilmselt tööd keskkonnas, mis on täis päevavalguslamp, pimestavad, ja ebamugav õhuvool. Brightzone patenteeritud lens tehnoloogia vähendab peegeldust ja takistab kuivad silmad.
See on sinine valgus blokeerimine prillide läbi. Need on prillid, mis on kavandatud selleks, et filtreerida välja kahjulikku sinist valgust. Anti sinine valgus prillid on peab inimesi, kes veedavad aega koos arvutid, telefonid, tahvelarvutid ja muud elektroonilised seadmed ajal õhtul. Selles artiklis oleme kogunud palju infot kahjulikkuse sinine valgus ja anda parim, sinine valgus blokeerimine prillid läbi vaadata ja parim arvuti prillide läbi.
Minu kogemus sinine valgus, filter prillid :
Olen kasutanud erinevaid sinine valgus, filter prillid peaaegu kaks aastat, kuid ma mäletan päeva, mil ma sain oma esimese ones. Mul oli raske magama. Mul oli mõned väikesed halvad harjumused nagu joomine natuke liiga palju kohvi ja viibib arvutis liiga palju õhtul. Aga nende kombed olid päris raske muuta. Mul on vaja teha tööd, asju arvutis ja ma ei tea, kuidas elada ilma kohvi.
Igal õhtul ma läksin magama umbes 11 pm, valetas seal ärkvel üks tund, sain väga igav ja võtsin välja oma telefoni või ipad (isegi tho ma teadsin, et ma ei peaks!). Siis vaatas ekraani jaoks liiga pikk ja jäin magama kell 1 : 30-3 : 00 am sõltuvalt päev. Ja te võite arvata, et saada välja voodi kell 7 hommikul oli tõesti displeasant.
Ostsin anti sinine valgus prillid kõigepealt arvuti prillid, kuid hakkas kannad neid kogu päeva, kui ma olin kodus. Nad ei saa aidata kohe, kuid esimesed nädal märkasin, et ma tõesti tahtsin minna magama, sest olin väsinud. Enne olen alati saanud rohkem aktiivne õhtul ja läheb voodisse, lihtsalt tundus rumal, kuid ma teadsin, et mul on vaja saada magada. Edasi paar nädalat, alati sain magama, samal ajal, jäin magama päris palju kohe, ärkasin samal ajal ilma äratuskell. Tundsin, et mu keha oli sünkroonis. (ja btw nagu pool tähele, minu esimene sinine blokeerimine prillid ei olnud nii hea ja lase mõned sinine valgus, aga ikka töötas)
Need prillid on ka mõnikord nimetatakse une prillid, sinine filter prillid, magab klaasid või lihtsalt lihtsalt sinine valgus prillid.
Parim sinine valgus blokeerimine prillid :
Seal on palju eri marki, muutes need anti sinine valgus prillid ja me oleme kokku korjanud kõige paremini siia. Nad on turustada erineval eesmärgil, kuid päris palju sama teha selline asi, veidi erinevaid tehnoloogiaid. See on meie sinine valgus prillide läbi. Siin on nimekiri Parim sinine valgus blokeerimine prillid jagatud osadeks :
Sinine valgus blokeerimine prillid review – Arvuti prillid, mis hasartmängude ja klaasid
Neid turustatakse arvuti prillid, kuid nad töötavad samamoodi nagu teised prillid, et blokeerida sinine valgus.
Sinine valgus blokeerimine prillid magada ja igapäevaseks kasutamiseks
Need on sageli viidatud kui magab prillid, sest sinine blokeerib mõju hakkab melatoniini tootmist, mis aitavad teil magada.
Kuidas anti sinine valgus prillid töö?
Blokeerides sinine valgus-sinine valgus prillid
Meil on era elektroonika. Õhtul olete ilmselt vaadates midagi, Netflix, You Tube, TV, jõuavad töö arvutis või tahvelarvutis või lihtsalt surfamisega. See on okei, nii on iga ühe muu. Nende kunstlik valgustus alates vidinaid paisata sinine kuma, valguse lainepikkus on sarnased päeva ajal taevas. See sinine valgus siseneb oma silmad ja signaale aju arvan, et see on ikka päeva ajal. Võttes selle signaali, oma aju, siis piirab voolu melatoniini kaudu oma keha.
Kuigi paljud on teadlikud sellest, kuidas sinine valgus elektroonika häirib magada, paljud ei tea, et umbes 25% sinine valgus luminofoorlampide ja 35% LED tuled on ka kahjulik silmade tervist aja jooksul tõsta riski, nägemishäired sealhulgas makuladegeneratsiooni.

Peamised omadused

Läätsede Värv:
Selge
Brändi Nimi:
Brightzone
Sugu:
Mehed
Kate:
HMC
Läätsede Materjal:
CR-39
Mudeli Number:
1.61 MR-8 Anti-sinine valgus seeria
Toote Tüüp:
Prillid-Tarvikud
Prillid-Tarvikud:
Läätsed
Iseloom:
HC, AR, roheline lakk, UV, Anti-sinine valgus
Parim dioptri vaste:
on võrdne või väiksem kui kera +/-4.00
Dioptrite vahemik:
lühinägevus 0 ~ -800 ja hyperopia +0 ~ +450 , cyl 0 ~ -2

Kliendi valik