.

.

Tenor Saksofon Pilliroog pilliroog Brändi RIYIN UUS Tugevust #2.5

Tenor Saksofon Pilliroog pilliroog Brändi RIYIN UUS Tugevust 2.5

EEK 107.88
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


See tenorsaksofon pilliroog on väga hea ,aga hind on väga madal , üks pakk sisaldab 10 tk pilliroog.
Maksmine :
Palun veenduge, et kinnitada, et kui teil on saada punkte, heas seisukorras, sest kui juhtub, et teie raha on ülekandmisel arvesse Deponeerimine, ei meie kontole otse.
Kohaletoimetamine :
1. Me ainult laeva objekt, konkreetne ja kinnitas aadressile klientide tellimused. Enne maksad, siis palun veenduge, et teie aadress ostes sobib aadressi soovid meile laeva.
3. Kõik kaubad saadetakse 10 tööpäeva jooksul pärast makse saamist (V.a. Nädalavahetus ja Riigipühad),aga kui ostad vähem kui 5 tk kogus , tavaliselt esemed saadetakse 2 tööpäeva jooksul .
4. Me pakume jälgimise numbri (kulleri number) oma kontrollimine, sel viisil sa tead, protsessi oma paki.
5. Teie punkt on kaubamärgi all selle väärtust. Me EI vastuta mis tahes impordi maksu -, tolli-tasusid või tolli viivitamata. Ostja ei ole taotluse tühistada enampakkumise või eksporditoetuse taotluse alusel selles olukorras. Palun kontrollige oma kohaliku maksuhalduri ENNE pakkumist. Siiski, enamik meie esemed võib jõuda ostjatele, ilma mis tahes makse.
Garantii :
Nagu oleme lubanud, kui seal on mis tahes kahju või hävitada, kui nad saavad oma punkte, teeme saata uue ühe või tagasimakse nagu sulle meeldib. Aga enne seda on meil vaja, et sa meiega koostööd teha, et pildistada, kui sa seda vastu võtta siis anda meile tõendeid. Loodan, et saate aru.
Tagasiside :
1. Palun võtke meiega igal ajal oma mugavuse.
2. Palun andke meile võimalus lahendada mingit probleemi. Me saame aru, muresid ja pettumusi, võite on, ja püüame oma parima, et lahendada probleeme.
3. Palun kirjuta meile enne lahkumist mis tahes negatiivne või Neutraalne tagasiside.

Peamised omadused

Brändi Nimi:
RIYIN
Mudeli Number:
#2.5
Jõudu suurus:
#2.5
Päritolu:
Guangdong, Hiina (Mandri)

Kliendi valik