.

.

Kaasaskantav veepuhasti telkimine, matkamine kalapüük,esmaabi/suurõnnetusteks valmisoleku, ellujäämise vee filter/filtreerimissüsteem

Kaasaskantav veepuhasti telkimine, matkamine kalapüük,esmaabi/suurõnnetusteks valmisoleku, ellujäämise vee filter/filtreerimissüsteem

EEK 515.40
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


Ellujäämise Kantavate Vee Filter koos 0.01 micron Filtri Poori Suurus - Väikseim filtri poori suurus kantavate vee filter turul .
Miniwell L610 kantavate vee filter võimaldab kasutajatel juua puhast suurepärase maitsega vesi taastuvatest looduslikest värske vee allikaid. See on tõhus bakterite vastu (Salmonella, Koolera, e. coli, jne), algloomad tsüstid, ja viirus, samuti eemaldab järelejäänud kloori, ebameeldiva maitse, lõhna ja värvi. Miniwell kantavate vee filter on ideaalne matkamiseks & matka -, reisi -, hädaolukorraks valmisoleku-ja ellujäämine. Sest L610 on kaasaskantav ja kerge, see on ka suur reisijad, kes ei taha toetuda kvaliteedi lokaalne vesi.
Kirjeldus :
Mudel
L610
Filtri Poori Suurus
0.01 mikronit
Suurus
165*50*85mm
NW
245g
GW
445g
Vee Vooluhulk
0,5 L (0.13 gal)/min
Võimsus
1000 L
Materjal
ABS , süsinikkiust, UF(meditsiiniline klass)
Tarvikud
Sisselaske ja väljalaske Voolik, Riidest Kott, Juhendamine
Omadused :
Väikseim Filtri Poori Suurus on 0,01 mikronit
Eemaldab 99.9% Vee kaudu levivad Bakterid ja isegi Viirused.
Eemaldab 99% Kaadmium, Plii, Elavhõbe (Heavy Metal).
Hea Filtreerimise Võime : 1000 Liitrit.
Täiustatud Vähendada Kloori maitse, Ebameeldiv Maitse, Lõhna ja Värvi.
Säilitab Kasulikke Mineraale Vees.
Filtri padrunid on vahetatavad
Kinnitanud FDA CE SGS
Säilivusaeg : 5 aastat(Pärast Esmast Niisutavad : 3 aastat)
Struktuurid :
3 etappi filtreerimise protsessi miniwell L610 mehaaniliselt filtrid värske töötab vee suurepärase maitsega vett. See ei vaja kemikaale, elektro võimu või UV-valguse tegutseda.
1. etapp : 0.1 Micron UF Pre-Filter blokeerib s liiv, rooste, muda, ussid, bakterid ja muud suured osakesed, mis võib valguda süsteemi. Aitab pikendada süsiniku filter (etapp 2) ja UF membraani (etapp 3) elu võimsust.
Etapp 2 : Carbon Fiber Filter kindlalt eemaldab ebameeldiva maitse, lõhna ja järelejäänud kloori toores vesi, isegi raskmetallid (Plii, Elavhõbe ja Kaadmium) tänu suure pindala süsinikkiust.
3. etapp : 0.01 micron filtreerimine pooride suurus on Miniwell L610 UF filter on kõrge efektiivsus eemaldades algloomad (näiteks, Cryptosporidium, Giardia) ja bakterid (näiteks, Campylobacter ' i, Salmonella, Shigella, E. coli) ka tõhusust, viiruste eemaldamine mees teada (näiteks Enteric, A-Hepatiidi, Norovirus, Rotavirus)". Annab teile 1000 Liitrit joogivett.
UF omadused :
Kui L610 Ultra-filtreerimise filter pakub state-of-the-art UF kapillaarmembraani Tehnoloogia membraani tasemel 0,01 mikronit. Vesi loomulikult voolab läbi poorid väljastpoolt-läbi membraani seina all, madal surve. Hõljuvad osakesed ja materjalide suure molekulmassiga ei suuda läbida 0.01 micron UF membraan, jättes teile ainult värske puhas vesi ja kasulikud mineraalid. Proovi tehnoloogia on tootmiseks kasutatud puhta vee arstiabi ja suurte omavalitsuste reovee puhastusjaamades.
Samuti UF membraani saab tagasi punetav, et pikendada oma eluiga. L610 UF filter väljaspool-konfiguratsiooniga maksimeerib lihtne backwashing. UF membraani jõudlus on võimalik säilitada palju rohkem kui 1000 Liters kui arveldus on asjakohane.
Toote Detailid
Lihtne kasutada :
1. Koht sisselaske voolik töötab mageda vee allikas (jõe -, järve-ja vihma, jne.). Kasutada float hoida prefilter maha alumised ja ära setteid.
2. Koht outlet hose arvesse lisatud tassi või puhta vee mahuti.
3. Alusta pumpamist liigutades käepide üles ja alla.
Filtreid Puhastatav & Vahetatav Puhastamine : L610 filtrit võib puhastada puhta veega. Miniwell soovitab puhastamiseks filter puhta veega pärast iga kasutamist. 1. Eemalda prefilter alates sisselaske voolik. 2. Koht vee sisselaske voolik sisse puhast vett. Pump vee voolamisel läbi L610 vee filter, kuni vesi jookseb välja outlet hose. 3. Ühendage pre-filter outlet hose. Pumba vesi voolab läbi pre-filter, kuni veevool on puhas prefilter. Rohkem põhjalikku puhastamist, UF filtrit saab puhastada loputatakse meditsiinilised suuveed ja siis loksutada filter koos avatud ots allapoole tõrjuma mis tahes tahkete. ( MÄRKUS : Carbon filter peaks olema vaid loputatakse puhta kraaniveega. )
Asendades :
L610 filtreid saab asendada. Sa ei pea ära viskama kogu süsteemi.
1. Prefilter asendab : Eemaldage Eelfilter vee sisselaske voolik siis uuesti installida uus Prefilter. 2. Süsiniku filter ja UF filter asendab : 2.1 Keerata UF filtrit vastupäeva ja eemaldage ettevaatlikult UF Filter /Carbon Filter koost. 2.2 pöörake Õrnalt UF filter nii, et Lukk Sõrmed on joondatud avad Lock Slots.

Peamised omadused

Tüüp:
vee filter
Brändi Nimi:
miniwell
Nimi:
Kaasaskantav Vee Filter
Firltration Pooride Suurus:
0.01 Mikronit
Filtreerimine Võimsus :
1000 Liitrit
Suurus:
165*50*85mm
Vee Vooluhulk:
0,5 L (0.13 gal)/min
Materjal:
ABS , süsinikkiust, UF(meditsiiniline klass)
Etapp, Filter Cartridge :
3
Filter Vahetatav:
Jah
Vähendab Ebameeldivaid Maitse & Lõhn :
Jah
Neto kaal:
245 g

Kliendi valik