.

.

Eest Blackview BV5000 Puutetundlik 5.0 inch Touch Panel Digitizer Klaasi Asendamine Mobiilne Tarvikud Must Blackview BV5000

Eest Blackview BV5000 Puutetundlik 5.0 inch Touch Panel Digitizer Klaasi Asendamine Mobiilne Tarvikud Must Blackview BV5000

EEK 162.00
EEK 115.00
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul

Iga puutetundlik ekraan on repeatly testitakse enne sünnitust,ja pitsat peal. Pärast kauba eest, palun ärge eemaldage tihend, sest me ainult tunda pitsat, veendumaks, et see on meie kaubad. See ei tagastata, kui ei ole meie pitsat. Ärge installige see. Testi seda telefoni emaplaadi esimene. Kui on mingi probleem testimise ajal, palun võtke meiega ühendust. Oluline märkus: Me ei paku müügijärgne teenindus, kui probleem esines pärast paigaldamist. Ekraan on habras materjal. Mitte-spetsialistid, see on soovitatav, et saada telefoni, et professionaalne mobiiltelefonide remont center. Kuna ostja ise demonteerib ja installib led ekraani kahjustumise, me ei ole selle eest vastutav.
Nõuanded : Kuna eri ajal, tootjate ja muud tegurid, mis kõik tegelikult saab kauba ei ole võimalik tagada, et pilte üles laadida meie pood on täpselt sama, eriti värvi. Kui kaup on natuke visuaalselt erinev meie pood on pilte, see on teema, et tegelikust tootest. Muidugi, kaupade käed on kindlasti üks, mida vajate.
Sest ajal, seal on palju tooteid ei ole olnud aega riiulid. Kui vaja, siis palun konsulteerige meiega.Teeme oma parima, et rahuldada teie vajadust.

Peamised omadused

värv:
Must
Tüüp:
Puutetundlik Ekraan
Brändi Nimi:
mobyxun
Mudeli Number:
Eest BLACKVIEW BV5000
Ühilduva Brändi:
Blackview
Ekraan:
≥5
Garantii:
180 päeva enne paigaldamist
tarne:
7 tööpäeva jooksul
hind:
EXW
kvaliteeti:
Enne Saatmist Testi
värv:
Must
Pakett:
Bubble Box

Kliendi valik