.

.

DIYSECUR 125KHz RFID-EM Lugeja Ukse Juurdepääsu Kontroller Süsteemi Kit + Elektriline Polt Lukk + Exit Nuppu

DIYSECUR 125KHz RFID-EM Lugeja Ukse Juurdepääsu Kontroller Süsteemi Kit + Elektriline Polt Lukk + Exit Nuppu

EEK 1004.16
EEK 813.00
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


DIY 125 KHz RFID-EM Lugeja Ukse Access Control System Kit
+ Elektriline Polt Lukk + Exit-Nupp + Toide + 5 ID-Kaarti + 5 Keyfobs
TÄIS KOMPLEKT KOMPLEKTI, EI OLE VAJA OSTA MUID TARVIKUID !
Juurdepääsu Kontrolli Süsteemi ! Rohkem Turvalisem ja Mugavam !!
Selle full komplekt komplekti saab häälestada nii, ettevõte või asutus, büroohoone pildi standardimise korraldamise, parandada juhtkonna tasandil, samal ajal, standardiseeritud sisemise haldamise süsteemi.
Kui induktsiooni kaart kadunud, saab kohe aru kaotust süsteemi, nii et isegi kui keegi teine kiirenenud induktsioon-kaarti ei saa läbi sissepääsu valve süsteem, mis on mugavam kui tavaline mehaaniline lukk, suurem ohutus.
Access Control-Klaviatuur :
See toode on eraldi sissepääs valve all-in-one, mis on spetsiaalselt kavandatud elektri ukse lukustus ja turvalisus-süsteem, kaardi tugi (EM), parool, kaart + parool, et avada uks kasutajad saavad kohandada teatud viisil, et avada uks, võimas funktsioon, mugav paigaldus, uudne välimus, mis sobib büroo -, kodu -, arvuti-tuba, elamu-ja avalikes kohtades.jne.
Toide :
See AC110 V240 V Toide töötleja on trafo, mis annab stabiilse väljundpinge juurdepääsu kontroller,ukse lukustus (smart lock -, magnet-lukk, elektromagnetiline lukk, elektriline lukustus, elektrilised polt lukk, tapinreikä lukk) , kaugjuhtimispult ja exit nuppu. Võib kasutada üle kogu maailma.
Elektrilised Bolt Lock :
See Madala Temperatuuriga Elektrilised Bolt Lock on spetsiaalne disain kõrge turvalisuse rakendusi. see on valmistatud vastupidavast ja kõrge materjal, mis tegi meie elu palju turvalisem. Hea tugevus ekstra meelerahu ja hea välimusega disain muudab see lukk ideaalne praktiliselt iga läbipääsusüsteem.
RFID Kaartide / Key Ehisripatsid :
Seal on 5tk 125 KHz RFID Lähedus ID-kaarte ja 5 klahvi, ehisripatsid, et nad võivad töötada välja toode, mis on 125 Khz RFID-kaardi lugeja.
Exit-nupp :
See exit nuppu kasutatakse laialdaselt ukse läbipääsusüsteem.Kui sa tahad välja minna, siis tuleb lihtsalt vajutage Exit Nuppu, siis võid minna läbi :
Valikuline : Kui extral hind on 15.98 kui teil on vaja, võtke julgelt meiega ühendust!
Kaugjuhtimispult :
See on kaugjuhtimispult seadme Ukse läbipääsusüsteem, pärast ühendad ta oma süsteemis, võite vajutada kaugjuhtimispuldi ukse avada kaugjuhtimise teel, kaugus võib ulatuda kuni 50 meetrit :
Tehnilised andmed :
Mis on :

Peamised omadused

Security Mode:
Tõrkekindel
Brändi Nimi:
DIYSECUR
Direction:
Puudub
Mudeli Number:
K4
Kasvukoht:
shenzhen
is_customized:
Yes

Kliendi valik