.

.

DIYSECUR 125KHz RFID Ukse Juurdepääsu Kontroller Süsteemi Kit + Elektrooniline Ukse Lukk Kodu / Kontor

DIYSECUR 125KHz RFID Ukse Juurdepääsu Kontroller Süsteemi Kit + Elektrooniline Ukse Lukk Kodu / Kontor

EEK 1198.56
EEK 971.00
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


4 pr DIY 125 KHz RFID-EM Lugeja Ukse Access Control System Kit
+ Elektrooniline Ukse Lukk + Exit-Nupp + Toide + 10 Keyfobs
TÄIS KOMPLEKT KOMPLEKTI, EI OLE VAJA OSTA MUID TARVIKUID !
Juurdepääsu Kontrolli Süsteemi ! Rohkem Turvalisem ja Mugavam !!
Selle full komplekt komplekti saab häälestada nii, ettevõte või asutus, büroohoone pildi standardimise korraldamise, parandada juhtkonna tasandil, samal ajal, standardiseeritud sisemise haldamise süsteemi.
Kui induktsiooni kaart kadunud, saab kohe aru kaotust süsteemi, nii et isegi kui keegi teine kiirenenud induktsioon-kaarti ei saa läbi sissepääsu valve süsteem, mis on mugavam kui tavaline mehaaniline lukk, suurem ohutus.
Access Control-Klaviatuur :
See toode on eraldi sissepääs valve all-in-one, mis on spetsiaalselt kavandatud elektri ukse lukustus ja turvalisus-süsteem, kaardi tugi (EM), parool, kaart + parool, et avada uks kasutajad saavad kohandada teatud viisil, et avada uks, võimas funktsioon, mugav paigaldus, uudne välimus, mis sobib büroo -, kodu -, arvuti-tuba, elamu-ja avalikes kohtades.jne.
Toide :
See AC110 V240 V Toide töötleja on trafo, mis annab stabiilse väljundpinge juurdepääsu kontroller,ukse lukustus (smart lock -, magnet-lukk, elektromagnetiline lukk, elektriline lukustus, elektrilised polt lukk, tapinreikä lukk) , kaugjuhtimispult ja exit nuppu. Võib kasutada üle kogu maailma.
Elektriline Lukustus :
See on 12 V Elektriline Lukk Rim lock, unlock elektrooniliselt või käsitsi, paindlik lüliti, madala elektritarbimise. Selle Ukse Lukud sobivad erinevat tüüpi uksed. Kui polt ulatub välja, ukse saab lukustada tavaliselt
RFID Võti Ehisripatsid :
On olemas 10tk 125 KHz RFID Lähedus 5 klahvi, ehisripatsid, et nad võivad töötada välja toode, mis on 125 Khz RFID-kaardi lugeja.
Exit-nupp :
See exit nuppu kasutatakse laialdaselt ukse läbipääsusüsteem.Kui sa tahad välja minna, siis tuleb lihtsalt vajutage Exit Nuppu, siis võid minna läbi :
Valikuline : kui sa pead selle puldi palun osta see link !
Kaugjuhtimispult :
See on kaugjuhtimispult seadme Ukse läbipääsusüsteem, pärast ühendad ta oma süsteemis, võite vajutada kaugjuhtimispuldi ukse avada kaugjuhtimise teel, kaugus võib ulatuda kuni 50 meetrit :
Tehnilised andmed :
Tehnilised andmed :
Pakkeleht :

Peamised omadused

Security Mode:
Ei Suuda Turvaline
Brändi Nimi:
DIYSECUR
Direction:
Puudub
Mudeli Number:
K4
is_customized:
Yes

Kliendi valik