.

.

DIYSECUR puldiga 125KHz RFID-EM-Lugeja Klaviatuur Ukse Access Control System Kit + 280KG Elektri-Magnet Lock K4

DIYSECUR puldiga 125KHz RFID-EM-Lugeja Klaviatuur Ukse Access Control System Kit + 280KG Elektri-Magnet Lock K4

EEK 1427.52
EEK 1156.00
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


DIY 125 KHz RFID-EM Lugeja Ukse Access Control System Kit
+ Elektri Magnet Lock + Exit-Nupp + Toide + 5 ID-Kaarti + 5 Keyfobs
+ Kaugjuhtimispult
TÄIS KOMPLEKT KOMPLEKTI, EI OLE VAJA OSTA MUID TARVIKUID !
Juurdepääsu Kontrolli Süsteemi ! Rohkem Turvalisem ja Mugavam !!
Selle full komplekt komplekti saab häälestada nii, ettevõte või asutus, büroohoone pildi standardimise korraldamise, parandada juhtkonna tasandil, samal ajal, standardiseeritud sisemise haldamise süsteemi.
Kui induktsiooni kaart kadunud, saab kohe aru kaotust süsteemi, nii et isegi kui keegi teine kiirenenud induktsioon-kaarti ei saa läbi sissepääsu valve süsteem, mis on mugavam kui tavaline mehaaniline lukk, suurem ohutus.
Access Control-Klaviatuur :
See toode on eraldi sissepääs valve all-in-one, mis on spetsiaalselt kavandatud elektri ukse lukustus ja turvalisus-süsteem, kaardi tugi (EM), parool, kaart + parool, et avada uks kasutajad saavad kohandada teatud viisil, et avada uks, võimas funktsioon, mugav paigaldus, uudne välimus, mis sobib büroo -, kodu -, arvuti-tuba, elamu-ja avalikes kohtades.jne.
Toide :
See AC110 V240 V Toide töötleja on trafo, mis annab stabiilse väljundpinge juurdepääsu kontroller,ukse lukustus (smart lock -, magnet-lukk, elektromagnetiline lukk, elektriline lukustus, elektrilised polt lukk, tapinreikä lukk) , kaugjuhtimispult ja exit nuppu. Võib kasutada üle kogu maailma.
280kg Magnet Lock :
Ta on Kõrge-tulemuslikkuse 280kg Kellel Jõud, elektrilised magnet lukk, mis sobib paljudele läbipääsusüsteem. See elektriline lukk, saab rahuldada oma vajadust suurepäraselt.
125 KHz RFID Kaartide / Key Ehisripatsid :
Seal on 5tk 125 KHz RFID Lähedus ID-kaarte ja 5 klahvi, ehisripatsid, et nad võivad töötada välja toode, mis on 125 Khz RFID-kaardi lugeja.
Exit-nupp :
See exit nuppu kasutatakse laialdaselt ukse läbipääsusüsteem.Kui sa tahad välja minna, siis tuleb lihtsalt vajutage Exit Nuppu, siis võid minna läbi :
Kaugjuhtimispult :
See on kaugjuhtimispult seadme Ukse läbipääsusüsteem, pärast ühendad ta oma süsteemis, võite vajutada kaugjuhtimispuldi ukse avada kaugjuhtimise teel, kaugus võib ulatuda kuni 50 meetrit :
Tehnilised andmed :
Ühenduste Skeem :
Pakkeleht :

Peamised omadused

Security Mode:
Tõrkekindel
Brändi Nimi:
DIYSECUR
Direction:
Puudub
Mudeli Number:
K4
Ukse Luku Tüüp:
280KG Magnet Lukk
Sagedus:
125khz rfid

Kliendi valik