.

.

Trimble BD910/930/970/982 GNSS moodul arengu pardal täielikult ühilduv GPS/ Beidou satellite

Trimble BD910/930/970/982 GNSS moodul arengu pardal täielikult ühilduv GPS/ Beidou satellite

EEK 2650.56
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


Tianbao BD910/BD930/970/982/MB2 arengu pardal
osta Perega märkused
1 , Umbes maksmine : Alipay või krediitkaardi palun makse. Pekingi linn saab raha kättesaamisel, ei Alipay on sõbrad, palun võtke meiega ühendust. Saame makse kohe, võite olla kindel, et meil on Internetis avatud terviklikkuse poe,
Kunagi petma, kui sa petad, sa oled kaotanud vaid mõnikümmend dollarit, ja see, mida me kaotasime, on ausus.
2 , Tänu kiirele elektroonilise liikuvus , Nii et hind ei muutu pikka aega , kulud kaupade ja kauba koguse ja kanalite tõttu turu nõudluse igal perioodil teha mõned kohandused , Kui maht on suurem, kui turul nõudlus on kas alla töötlemine , Kui maht on väiksem kui turul nõudlus on veidi suurenenud töötlemine ; tutvuge omaniku andmed ;
4 selleks, et vältida transiiti, et tuua teile kahju tekitatud kahju, kui sa kauba kätte, kui väljendada ettevõtte töötajatele nägu tõsine kontroll, kui leitakse, kaup on kahjustunud või ebapiisav kogus kaupa ei ole nõukogu, palun alla ei kirjuta, ja võtke mind kohe; pärast kauba kättesaamist, võtke nii kiiresti kui võimalik, kui kaup on leitud kvaliteediga seotud probleeme otseselt ei mängi raha või hindamist, võtke ühendust minuga suhelda, et paremini lahendada probleemi!
5 Elektroonilised komponendid on kõrge-tech tooteid, kui teie elektri rike, palun hoolikalt vaadata ringkonnakohtu ja osa rikked, meil müüakse tooteid, nagu näiteks selged tõendid kvaliteedi probleeme, palun seitsme päeva jooksul alates kauba kättesaamisest saadetakse tagasi originaal toode, saame tagasi kahe päeva jooksul üleandmise asendada (välja arvatud lõikamine jalad -, tina -, rikke kliendi toimingut või on muul põhjusel kahjustada)! Mitte - kvaliteedi probleeme ei tagastata !
6 , Palun selgitage, mis kullerpostiteenuse nii, et väljendada ei ole võimalik jõuda. See pood vaikimisi express on STO, ring kullerpostiteenuse Ja ülejäänud on SF express, ENS kuller express, pikk state express, couplet Express .. See pood ei toeta pind .. Muud kullerpostiteenuse saab muuta vastavalt nõuetele mõned kliendid , express kohaletoimetamise tasu on üksikasjalikult sätestatud ajalist piirangut arvutamine Taobao kaupa.

Peamised omadused

Toote Tüüp:
FM Saatja
Brändi Nimi:
MLLSE
Mudel:
BD
Müügijärgne Teenindus:
Kauplus kolm kotid

Kliendi valik