.

.

Car DVR Hoidiku Kruvi Pea Universal Pöörleva Palli Peaga Auto Videokaamera Omanik 6MM, Kruvi 360 Kraadi Mini Auto Bracket F05

Car DVR Hoidiku Kruvi Pea Universal Pöörleva Palli Peaga Auto Videokaamera Omanik 6MM, Kruvi 360 Kraadi Mini Auto Bracket F05

EEK 44.28
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


Omadused :
*360 kraadi pöörlev Windowshield Äraveo Mount
*MP-liides, temperatuurivahemik : -5°C~65°C
*Reguleeritav kaela 360 kraadi pöörlevad omanik
*Iminapp disain teevad selle omanik manustada laia pinna
*Polsterdatud pool hoiab seadme kindlalt
*Quick release nuppu lihtne paigaldus ja eemaldamine
Kirjeldus :
*Punkt : Car DVR Omanik
*Ühildub : Car DVR
*Materjal : ABS
*Pöörde : 360 kraadi
*Max. Kandevõime : 5kg
Komplekti Kuulub :
*1*Iminapp Mount Omanik
NR Retail Box,Pakitud Turvaliselt Mull Kott.
Toetame Paypal ja järgmisi makseviisid. Kõik maksed, mis on tehtud Ali Express töödeldakse ja kaitstakse Ostja Kaitset Süsteemi.
1, kontrollige Palun oma aadress hoolikalt enne makse. Mis tahes muutusi, palun võtke meiega ühendust niipea kui võimalik. Jälgimise numbri ajakohastab Aliexpress kui teie kirje on tarnitud.
2, Impordi tollimaksudest, maksudest ja muudest tolliga seotud tasudest, ei arvestata. Tavaliselt me kinnitame madalama hinna kohta arve, mis aitavad vältida mõned võimalikud kohandatud aktsiisi või maksu tasu. Kui paki saad, rangelt kontrollitud kohandatud, pead ikka maksma tulumaksu selge kohandatud. Me ei kanna tolli maksud. Kui teil on erisoove, palun võtke meiega ühendust.
3, Palun avage pakk post ametniku juuresolekul, kui pakk on kahjustatud või tühjad(varastatud), siis palun küsi postkontor esitada ametlik dokument, eriti väite taotlus paberkandjal.
1, garantii on 12 kuud. Kui teil on mis tahes toote kvaliteedi küsimus, palun võtke meiega ühendust, kinnitades, võite selle tagastada meile tagasi remonti, asendamist või raha tagastamist. Me ei vastuta mis tahes füüsilise kahju või põhjustatud ostja ebaõige kasutamine.
2, Kõik tagastatud tooted peavad olema originaalpakendis ja andma meile online jälgimise numbri.
1, püüame teha kliendid rahul. Palun jäta meid 5 tähte tagasisidet, kui olete rahul meie toote või teenuse. Aitäh!
2, Kui sa ei ole rahul, kui saavad selleks või on vaja mingit abi, kui kasutamine, palun ärge kartke meiega ühendust. Aitäh!

Peamised omadused

Materjali Tüüp:
Plast
Paigutus:
Auto Konsooli
Brändi Nimi:
XYCING

Kliendi valik