.

.

USA Ühendage AC 220V 50Hz DC 12V 500mA 0.5 Võimsus Laadija Adapter Universaalsete 12V Tamiya Pistik Ühendage Aku Laadija

USA Ühendage AC 220V 50Hz DC 12V 500mA 0.5 Võimsus Laadija Adapter Universaalsete 12V Tamiya Pistik Ühendage Aku Laadija

EEK 96.96
Juurdepääsetavus
Juurdepääsetaval kujul


Objekti kirjeldused : Sisend : AC110-240 V 50/60 Hz Väljund : DC12 V 500m A MEILE 2-Pin pistikud Suur Tamiya laadimine plug Power LED : Jah Full power Indikaator : Jah Kaal : (umbes) 220g Pange Tähele : Suur mees Timiya laadimise pistik on Positiivne, Ruudukujuline auk Netative Ringi auk Palun võtke meiega ühendust enne osta, kui teil on vaja eri! Pakend :
1x laadija tarneaeg Nipp Kõik pakendi saata tähitud kirjaga. koos jälgimise numbri saab jälgida paketi üle-kohus. see on turvalisus, ohutu kaupa. Tarneaeg on umbes 2050 päeva. Tulemusena erinevate riikide poliitika ja ilm ja muud põhjused. saadetud erinev riik ,tarneaeg on erinev. On küsimusi. palun võtke mind kaudu ali sõnum. aitäh! Tagasiside : Jäta negatiivne tagasiside ei saa lahendada probleemi. Seal on palju rohkem positiivseid võimalusi, et järk-see on umbes hea suhtlemine Palun saata teade meile läbi Aliexpress. püüame meile parima, et lahendada teie probleemi. aitäh! Umbes Maksud : Me püüame oma parima, et teenust teile. Sest kohandatud reeglid on igas riigis erinev, hinnad ja aktsiisid ei ole meie vastutus ja me ei ole kvalifitseeritud, et vastata küsimustele selle teema kohta. Palun uurige oma riigi tariifid, impordi ja aktsiisid enne ostu. Punkt kirjeldused : Sisend : AC110-240 V 50/60 Hz Väljund : DC9.6 V 500m A MEILE 2-Pin pistikud Suur Tamiya laadimine plug Power LED : Jah Full power Indikaator : Jah Kaal : (umbes) 220g Pange Tähele : Suur mees Timiya laadimise pistik on Positiivne, Ruudukujuline auk Netative Ringi auk Palun võtke meiega ühendust enne osta, kui teil on vaja eri! Pakend :
1x laadija tarneaeg Nipp Kõik pakendi saata tähitud kirjaga. koos jälgimise numbri saab jälgida paketi üle-kohus. see on turvalisus, ohutu kaupa. Tarneaeg on umbes 2050 päeva. Tulemusena erinevate riikide poliitika ja ilm ja muud põhjused. saadetud erinev riik ,tarneaeg on erinev. On küsimusi. palun võtke mind kaudu ali sõnum. aitäh! Tagasiside : Jäta negatiivne tagasiside ei saa lahendada probleemi. Seal on palju rohkem positiivseid võimalusi, et järk-see on umbes hea suhtlemine Palun saata teade meile läbi Aliexpress. püüame meile parima, et lahendada teie probleemi. aitäh! Umbes Maksud : Me püüame oma parima, et teenust teile. Sest kohandatud reeglid on igas riigis erinev, hinnad ja aktsiisid ei ole meie vastutus ja me ei ole kvalifitseeritud, et vastata küsimustele selle teema kohta. Palun uurige oma riigi tariifid, impordi ja aktsiisid enne ostu.

Peamised omadused

Pistiku Tüüp:
USA Pistik
Brändi Nimi:
Banggood
ühendus:
Pistik
Väljundi Tüüp:
DC
Kasutamine:
Lülitus
Väljund Pinge:
12v

Kliendi valik